"BĘDĘ MAMĄ" W GALERII KASKADA!

25-26.05.2013 (SOBOTA, NIEDZIELA) w godz. 13.00-18.00 zapraszamy do  GALERII KASKADA na ciekawą imprezę dla przyszłych i świeżo upieczonych mam. Bogaty program, darmowe konsultacje ze specjalistami, naszym doradcą laktacyjnym i dietetykiem, pokazy masażu chustą Rebozo i chustonoszenia dzieci, ćwiczenia w ciąży, pierwsza pomoc małemu dziecku, konkursy dla rodziców i wiele atrakcji...to wszystko w najbliższy weekend w Galerii Kaskada. Centrum Edukacji Okołoporodowej będzie obecne na tej imprezie, przyjdźcie i poznajcie nas:) Chętnie odpowiemy na każde pytanie, przedstawimy całą ofertę CEO! Dla chętnych bony rabatowe na kursy Szkoły Rodzenia "Nowe Życie" lub inne kursy prowadzone przez CEO. Serdecznie zapraszamy!