Witamy na stronie Centrum Edukacji Okołoporodowej!

Jesteśmy pierwszym w Szczecinie nowoczesnym, komfortowym i zarazem kameralnym Centrum, które kompleksowo edukuje przyszłych i obecnych rodziców w tematyce okołoporodowej. Przygotowujemy nie tylko do porodu, ale także proponujemy towarzyszenie w nim oraz pomagamy w okresie poporodowym.

Naszą główną działalnością jest Szkoła Rodzenia "Nowe Życie", która powstała z myślą o kobietach w ciąży i ich partnerach, pragnących świadomie przygotować się do tak ważnego momentu w życiu, jakim jest poród.

Poprzez kameralność tego miejsca, poczujecie się naprawdę wyjątkowo i w komfortowych warunkach przygotujecie się na powitanie Waszego Maluszka!

Nasi kursanci twierdzą, że Szkoła Rodzenia "Nowe Życie", jest szkołą ich marzeń, że takiej właśnie szukali. To dlatego, że dla naszych prowadzących, to właśnie kobieta w ciąży i jej nienarodzone dziecko jest w centrum uwagi.

Nasze atuty:

• Doule wśród prowadzących, co zapewnia życzliwość, empatię i "ludzkie" podejście do każdej ciężarnej.
  • Wiedza medyczna przekazywana przez doświadczone położne oraz najlepszych doradców laktacyjnych w regionie.
  • Kameralna atmosfera - nasze kursy są prowadzone dla 2-4 par, co pozwala na stworzenie atmosfery intymności i nawiązanie bezpośredniego kontaktu z pełnymi empatii i fachowej wiedzy prowadzącymi.
  • Różne rodzaje kursów: dla par, dla samych przyszłych mam lub ojców, weekendowe i indywidualne, prowadzone również w domu.
  • Aktywne i ciekawe metody prowadzenia zajęć, dzięki czemu wiedza przekazywana jest w sposób zrozumiały i przystępny.
  • Komfortowe warunki dzięki bardzo dobremu wyposażeniu sali (fantomy, przewijaki, wanienki, piłki, worki sako, fotele, materace, sprzęt multimedialny ) oraz pełnej bliskości i zaufania atmosferze.
  • Dogodny dojazd - położenie w samym centrum miasta.

Przygotujemy Was do świadomego, aktywnego porodu oraz do naturalnego, przepełnionego bliskością i spokojem rodzicielstwa!

Oprócz Szkoły Rodzenia "Nowe Życie" w ofercie Centrum Edukacji Okołoporodowej znajdą Państwo:

• Ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie
  • Masaż niemowlęcy metodą Shantala w połączeniu z masażem szwedzkim
  • Chustonoszenie dzieci
  • Pierwsza pomoc małemu dziecku
  • Masaż chustą Rebozo
  • Akupresurę i masaż w ciąży, podczas porodu i w połogu
  • Wsparcie emocjonalne i fizyczne przy porodzie w towarzystwie wykwalifikowanej Douli
  • Porady indywidualne: położnicze, laktacyjne i dietetyczne

"Centrum Edukacji Okołoporodowej zapewne spełni Państwa oczekiwania i będzie miejscem, które długo pozostanie w Waszej pamięci."