Kursy Szkoły Rodzenia "Nowe Życie":

• Kursy dla par - zajęcia 1 raz w tygodniu.

Terminy kursów: Zapraszamy na kursy weekendowe! Zapisy: Dorota Frydel tel. 509 508 109

Zapraszamy przyszłe Mamy w dowolnym tygodniu ciąży (sugerowane uczestnictwo w zajęciach po 20 tygodniu ciąży) wraz z partnerami.

W ofercie 8 spotkań raz w tygodniu, po 2,5 godziny każde - zajęcia teoretyczne i praktyczne, w tym ćwiczenia. 9-te spotkanie gratis po porodzie, gdy wszystkie dzieci są juz na świecie. Kurs podstawowy - 4 spotkania, 5-te gratis po porodzie.

Zajęcia prowadzone są w kameralnym gronie (maksymalnie 4 pary), sprzyjającym swobodnemu zadawaniu pytań i nawiązaniu bezpośredniego kontaktu. Na zajęciach realizujemy program naszej Szkoły Rodzenia, podkreślamy znaczącą rolę ojca w przygotowaniu do porodu oraz nawiązaniu więzi ze swoim dzieckiem jeszcze przed narodzeniem.

Przygotujemy Was do świadomego, aktywnego porodu oraz do naturalnego, przepełnionego bliskością i spokojem rodzicielstwa.

• Kursy dla par - zajęcia 2 razy w tygodniu.

W ofercie 8 spotkań 2 razy w tygodniu, po 2,5 godziny każde - zajęcia teoretyczne i praktyczne, w tym ćwiczenia. 9-te spotkanie gratis po porodzie, gdy wszystkie dzieci są juz na świecie. Kurs podstawowy - 4 spotkania, 5-te gratis po porodzie.

Kurs intensywny jest ofertą przygotowaną specjalnie dla tych z Państwa, którym zależy na dość szybkim przygotowaniu się do porodu lub dla Pań w zaawansowanej ciąży.

• Kursy dla samych mam - Mama "solo" - zajęcia 1 raz w tygodniu.

Zapraszamy przyszłe Mamy w dowolnym tygodniu ciąży ( sugerowane uczestnictwo w zajęciach po 20 tygodniu ciąży).

W ofercie 8 spotkań raz w tygodniu, po 2,5 godziny każde - zajęcia teoretyczne i praktyczne, w tym ćwiczenia. 9-te spotkanie gratis już po porodzie, dzielenie się wrażeniami i doświadczeniami z porodu oraz pierwszych tygodni bycia Mamą. Kurs podstawowy - 4 spotkania, 5-te gratis po porodzie.

Zajęcia organizowane są dla przyszłych Mam, które z różnych powodów chcą same uczestniczyć w spotkaniach Szkoły Rodzenia. W żeńskim gronie postaramy się znaleźć odpowiedź na prawie każde pytanie, sprawić, by każda przyszła Mama świadomie i z radością wyczekiwała momentu przyjścia swojego upragnionego dziecka na świat.

• Kursy dla samych ojców - Tata "solo" - zajęcia 1 raz w tygodniu.

Zapraszamy przyszłych ojców na psychologiczne przygotowanie do uczestnictwa w porodzie i wczesnego ojcostwa. W typowo męskim gronie przygotujemy Was na najważniejszy moment Waszego życia, narodziny dziecka.

Ilość spotkań uzależniona jest od zainteresowania i potrzeb kursantów. Na zajęciach dla samych Panów realizujemy tematy, dotyczące psychicznego przygotowania do ojcostwa, umiejętności odnalezienia się w nowej roli, zrozumienia i współdziałania ze swoją ciężarną partnerką, towarzyszenia przy porodzie, nauki masażu łagodzącego ból porodowy oraz pielęgnacji noworodka, a także masażu antykolkowego niemowlęcia.

• Kursy weekendowe - dla zapracowanych w tygodniu.

Terminy kursów: NAJBLIŻSZY KURS ODBĘDZIE SIĘ: 27-28.04.2024 (SOBOTA, NIEDZELA), godziny do ustalenia. Zapisy: Dorota Frydel tel. 509 508 109

Oferujemy spotkania w weekendy dla tych z Państwa, którzy nie znajdują czasu w ciągu tygodnia na uczestnictwo w zajęciach Szkoły Rodzenia lub zależy Wam na kursie przyspieszonym, bo np. czasu do porodu jest juz niewiele.

Kurs trwa 2 weekendy, podczas których realizujemy 8 tematów, zawartych w programie naszej szkoły rodzenia. Kurs podstawowy - trwa 1 weekend, 4 tematy.

• Kursy indywidualne - dla osób, które chcą indywidualnie przygotować się do porodu.

Indywidualne przygotowanie do porodu jest ofertą dla tych z Państwa, którzy cenią sobie prywatność lub dla przyszłych Mam, które z powodów zdrowotnych nie mogą uczestniczyć w grupowych zajęciach Szkoły Rodzenia. Na spotkaniach realizujemy program naszej Szkoły Rodzenia, tematyka poszczególnych spotkań oraz terminy są do indywidualnego uzgodnienia. Możliwość spotkań w domowym zaciszu lub siedzibie Centrum. W celu umówienia się na indywidualne spotkania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Ważne informacje:

• W celu zapisania się na wybrane zajęcia Szkoły Rodzenia (dotyczy zajęć dla par, Mama "solo", Tata" solo", zajęć weekendowych) prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Po zapisaniu się na kurs wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. w celu rezerwacji miejsca. Numer konta zostanie podany zainteresowanym osobom. W przypadku rezygnacji z kursu na 5 dni przed jego rozpoczęciem, zaliczka podlega zwrotowi.
  • W trosce o bezpieczeństwo przyszłych Mam i ich nienarodzonych dzieci, na pierwsze zajęcia w Szkole Rodzenia prosimy Panie o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń ruchowych.