Opinie

szkoła rodzenia kurs weekndowy

Jesteśmy po kursie, bardzo nam się podobało. W krótkim czasie można wielu rzeczy się dowiedzieć. Zajęcia odbywają się w bardzo milej atmosferze dzięki prowadzącej zajęcia Dorocie.

~Ania i Dawid

Polecamy kurs weekendowy

Jesteśmy po weekendowym kursie u pani Doroty, z czystym sumieniem możemy polecić szkołę CEO, mimo że kurs trwał tylko 2 dni, czujemy że każdy temat został poruszony, a czas maksymalnie wykorzystany . Bardzo profesjonalne podejście i przyjemna atmosfera, bardzo dziękujemy i pozdrawiamy panią Dorotę.

~Marzena i Kamil

Trzeba było być...

Aby nabrać poczucia komfortu i wiedzy przed całkowicie nową sytuacją życiową jaką jest przyjście na świat pierwszego dziecka:) Super fachowość,dostosowanie terminów - to bardzo duże atuty. Dziękujemy i gorąco polecamy!!!

~Milena & Łukasz

Podziękowania za pomoc douli Doroty

Doula Dorota okazała się niezastąpiona przy moim porodzie. Dzięki jej wsparciu emocjonalnym i fizycznym (dużo się napracowała rozmasowując moje bóle krzyżowe) akcja porodowa rozwijała sie bardzo szybko i bez ingerencji w jej przebieg ze strony personelu szpitalnego. Dokładnie tak jak chciałam. Obie z małą Zuzią bardzo dziękujemy :)

~Mama Zuzi

Polecam Szkołę Rodzenia i ćwiczenia dla przyszłych mam

Zajęcia w szkole rodzenia bardzo treściwe, zaopatrują w niezbędną wiedzę i umiejętności, zarówno związane z porodem jak i opieką nad maluszkiem. Wszystko przeprowadzone w małej kameralnej grupie i przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam zajęcia w szkole jak i ćwiczenia, podczas których w kameralnym gronie można przygotowywać się do porodu i wymieniać doświadczenia z innymi przyszłymi mamami.

~Mama Zuzi

Polecamy kurs weekendowy!

Na weekendowy kurs w CEO trafiliśmy z polecenia i stanowczo się nie zawiedliśmy. Pani Dorota rozwiała wszelkie nasze wątpliwości dotyczące zarówno przebiegu porodu, jak też późniejszej pielęgnacji noworodka. Wiemy już co zabrać ze sobą do szpitala, jak wypełnić plan porodu, na co zwrócić uwagę na kolejnych etapach rozwoju malucha. Dzięki temu czujemy się spokojniejsi i pewniejsi tego, że damy sobie radę. Z pewnością będziemy polecać tę szkołę innym, przyszłym rodzicom.

~Joanna i Łukasz

Pięknie dziękujemy za przemiły kurs weekendowy.

Tą drogą składamy nasze gorące podziękowania za przemiły, kameralny i przede wszystkim bardzo przydatny kurs weekendowy. Indywidualne i szalenie elastyczne podejście Pani Doroty bardzo nam pomogło w uczestniczeniu w tym kursie. Szkołę Rodzenia CEO Nowe Życie gorąco polecamy wszystkim przyszłym rodzicom.

~Dorota i Pawel z Berlina

Serdeczne podziękowania!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za kurs w szkole rodzenia Nowe Życie! Wiedza którą zdobyliśmy na kursie BARDZO przydała nam się przy porodzie, byliśmy tez pewniejsi w pierwszych dniach macierzyństwa i doskonale poradziliśmy sobie z naszym cudownym i długo wyczekiwanym synkiem:) Z całego serca polecamy to miejsce wszystkim przyszłym rodzicom! Pozdrawiamy całą kadrę CEO, szczególnie p. Dorotę;)

~Szczęśliwi Rodzice Antosia

Cudowne miejsce!

Wszystkim przyszłym mamom i tatom polecam tę Szkołę Rodzenia. Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie przyspieszonym. Wiedza nabyta w tej szkole jest czymś bezcennym dla kobiet jak ja - spodziewających się swego pierwszego dziecka. Pozdrawiam przemiłą Panią Dorotę!

~Anita z Berlina- przyszła mama Jasia

Polecamy tą Szkołę Rodzenia!

Serdecznie dziękujemy Dorocie Frydel oraz całemu personelowi Szkoły Rodzenia "Nowe Życie" za przekazaną nam wiedzę. Wszystkim przyszłym rodzicom gorąco polecamy tą szkołę.

~Marlena i Pawel- przyszli rodzice Justynki

Polecam

Dziękuję za mile spędzony czas w CEO i polecam to Centrum przyszłym rodzicom. Super zajęcia z fantomem noworodka przygotowującym do pielęgnacji Maleństwa. Pozdrawiam ;)

~Przyszła Mama

Super wstęp do rodzicielstwa

Mieliśmy z mężem przyjemność skorzystania z zajęć w tej szkole rodzenia, jak też z ćwiczeń dla kobiet w ciąży. Szczerze polecam wszystkim przyszłym rodzicom. Szczególnie przydatna szkoła dla wszystkich przestraszonych mam , aby przygotować się do rodzicielstwa. Zajęcia praktyczne, np.z kąpieli dziecka dużo dały, że np bez problemu samemu wykapaliśmy dziecko już w szpitalu. Duzo przydatnych zajęć. Wiele porad cały czas stosujemy. Ciekawe zajęcia z pierwszej pomocy, czy np. z chustonoszenia. Małe grupy, więc można się o wszystko zapytać. Ciekawe tematy dotyczące rodzicielstwa bliskości, wiele ciekawych porad stosujemy w praktyce. Polecam chodzenie na zajęcia z mężem. Podczas zajęć mężowie mogą się wiele nauczyć i super przygotować do ojcostwa. Zajęcia w ciąży - ciekawe, fajna atmosfera podczas ćwiczeń.

~Beata i Wojtek

Polecam!

Wszystkim przyszłym mamom polecam tę szkołę rodzenia. Uczęszczałam na kameralne zajęcia weekendowe i czuję się doskonale przygotowana do rychłego porodu. Dziękuję całej kadrze CEO.

~Anna

WYJĄTKOWA SZKOŁA RODZENIA!

Nic dodać, nic ująć...to NAJLEPSZA SZKOŁA RODZENIA w Szczecinie! Przyjdźcie i zobaczcie sami:)

~Świeżoupieczeni rodzice Julki

Polecam tę szkołę!

Wszystkim przyszłym rodzicom polecam tę szkołę rodzenia. Serdecznie dziękuję Pani Dorocie i Pani Położnej Joli za doskonałe przygotowanie mnie do porodu. Poród wspominam jako pozytywne i wzmacniające przeżycie, a pierwsze tygodnie z naszym synkiem są dla nas ogromnym szczęściem i spełnieniem w nowej roli rodzica:)

~Justyna - mama Adasia

Polecam ćwiczenia w ciąży!

Chciałabym również gorąco polecić ćwiczenia w ciąży prowadzone przez Panią Dorotę Frydel. W moim przypadku lekarze wyrokowali spędzenie zaawansowanej ciąży na wózku inwalidzkim, ze względu na problemy z kręgosłupem. Dzięki regularnym ćwiczeniom w CEO nie miałam z kręgosłupem większych problemów oraz zyskałam dobrą kondycję, dzięki której podołałam wysiłkowi porodu naturalnego.

~Ela

Gorąco polecamy :)

Chcielibyśmy z całego serca podziękować Pani Dorocie Frydel za wspaniałe zajęcia w Szkole Rodzenia w CEO! Cztery tygodnie temu urodziła się nasza córeczka. Mamy za sobą piękny poród naturalny. Wiedza zdobyta przez nas w Szkole Rodzenia pomogła nam przygotować się do porodu, pozytywnie nastawić do tego niezwykłego wydarzenia i przeżyć go w sposób świadomy i piękny. Zajęcia w CEO dały nam również nieocenioną wiedzę niezbędną dla świeżo upieczonych rodziców. Ponadto pragniemy podziękować Pani Położnej Jolancie, Pani doradcy laktacyjnemu Małgosi oraz Pani Agacie za kurs chustonoszenia. Szkołę rodzenia CEO serdecznie wszystkim pragniemy polecić!!!

~Ela & Sebastian

SERDECZNIE DZIEKUJEMY I POLECAMY TĄ SZKOŁĘ!

Z całego serca polecamy Szkołę Rodzenia NOWE ŻYCIE. Zajęcia prowadzone przez przesympatyczną Panią Dorotę, Położną Panią Jolę, Doradcę Laktacyjnego Panią Małgorzatę są na najwyższym poziomie merytorycznym. Drogie Panie - bardzo Wam dziękujemy! Ogrom wiedzy przekazany w systematyczny i ciepły sposób jest dla nas szkolą macierzyństwa na całe życie. Kursy dodatkowe w których uczestniczyliśmy: chustonoszenie oraz pierwsza pomoc małemu dziecku - były również przeprowadzone przez najwyższych lotów fachowców w swych dziedzinach. Nie sposób pominąć cudownej atmosfery panującej na wszystkich zajęciach. Kameralny nastrój, piękne wnętrza, multimedialne wyposażenie - wszystko wzbudziło w nas od pierwszej chwili niekłamany zachwyt. Wisienką na torcie były ciasteczka, woda, herbata, kawa, serwowane podczas uroczych przerw podczas których toczyliśmy z przemiłym personelem CEO niekończące się rozmowy o ciąży i macierzyństwie. Dzięki wiedzy nabytej w Szkole Rodzenia Pani Doroty Frydel czujemy się silniejsi, bezpieczni, w pełni przygotowani do czekającego nas wkrótce nowego etapu naszego życia. Jeszcze raz - bardzo, bardzo dziękujemy i gorąco wszystkim polecamy ta szkołę rodzenia!

~Aneta i Paweł - przyszli rodzice małego Oskara.

Warsztaty w CEO

Piszę te parę słów, żeby podziękować za zorganizowanie warsztatów z okazji Tygodnia Douli dających możliwość wchodzenia na drogę świadomego macierzyństwa. Czuję wdzięczność i zadowolenie, że w Szczecinie zaistniała możliwość usłyszenia, zobaczenia, wymiany spostrzeżeń i najnowszych doświadczeń związanych z przygotowaniem do macierzyństwa z innymi kobietami w atmosferze akceptacji, życzliwości i zrozumienia. Ujęła mnie przede wszystkim właśnie atmosfera, wnikliwość i szerokie ujęcie tematu. Z własnego doświadczenia wiem, że kobiecie zwłaszcza w oczekiwaniu na pierwsze dziecko, trudno zrozumieć, co się z nią tak naprawdę i w niej dzieje. Pojawiają się nowe odczucia, zmiany, wyzwania, konieczność zdobycia fachowej i rzetelnej wiedzy. Otoczenie bardzo często kąsa i straszy stereotypami oraz oczekiwaniami względem przyszłych matek nie pozostawiając za wiele przestrzeni na własne doświadczenia. Taką przestrzeń stworzyły osoby prowadzące warsztaty w CEO, dlatego to dla mnie bardzo cenne i ważne doświadczenie, bo wzmacniające. To budujące usłyszeć, że poród może być nie tylko trudnym, ale i niezwykle wzmacniającym przeżyciem dla kobiety dającym poczucie siły i niezależności. Udział w zajęciach nie był dla mnie kolejnym instruktażem, lecz możliwością wysłuchania tego, co przeżyły inne matki, zaproszeniem do dokonywania samodzielnych wyborów i refleksji, a także poznania najnowszej wiedzy i tego, kim jest doula. Dziękuję.... :)

~Ewelina

Podziękowania

Bardzo dziękuję ze przygotowanie mnie do porodu oraz do bycia mamą. Dzięki zajęciom w szkole czułam się w pełni gotowa na przywitanie maluszka i nabrałam pewności, że ze wszystkim sobie poradzę. Wszystkim przyszłym rodzicom gorąco polecam szkołę rodzenia "Nowe Życie". Na szczególną uwagę zasługuje przemiła atmosfera podczas całego kursu. Serdecznie pozdrawiam Pani Dorotko:)

~Aleksandra, mama Julka

Dziękujemy

Dziękujemy za rzetelne i fachowe przygotowanie nas do bycia rodzicami :)

~Paulina i Paweł

DZIĘKUJEMY!

Tą drogą pragniemy podziękować Pani Dorocie za czarujące chwile spędzone w CEO. Kursu szkoły rodzenia nigdy nie zapomnimy. Szkołę Pani Doroty będziemy polecali wszystkim ciężarnym mamom i parom. Dziekujemy!

~Anita i Jacek

Polecam.

Dziękuję za ogrom wiedzy przekazany na kursie Mama Solo. Polecam wszystkim szkołę rodzenia "NOWE ŻYCIE"!

~Beata

Dziękuję

Dziękuję za bardzo dobre przygotowanie mnie do porodu.

~Małgosia

Polecamy tą Szkołę Rodzenia!

Dziękujemy Pani Dorocie, Joli i Małgorzacie za doskonałe przygotowanie do narodzin naszego synka. Wszystkim polecamy Centrum Edukacji Okoloporodowej i Szkołę Rodzenia NOWE ŻYCIE. Na pewno zawitamy tam po narodzinach Pawełka na kolejne ciekawe kursy, które znaleźliśmy w ofercie CEO.

~Przyszli rodzice Pawełka

Podziękowania...

Serdecznie dziękujemy za owocne i miłe chwile, które dane nam było spędzic w Szkole Rodzenia "Nowe Życie". Specjelane podziękowania przesyłamy Pani Dorocie za jej profesjonaly sposób przekazywania wiedzy, opanowanie, ciepło i umiejętność stworzenia na kursie wyjątkowej atmosfery. Polecamy Szkołę Rodzenia "Nowe Życie" wszystkim przyszłym rodzicom!

~Monika i Paweł

Mama solo

Dziękuję Pani Dorocie i Pani Joli za przygotowanie mnie do porodu w szkole rodzenia "Nowe Życie" i polecam innym osobom tą szkołę, bo jest naprawdę super!

~Alicja

Polecamy!

Gorąco polecamy CEO! Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, w ciepłej i intymnej atmosferze. Po zajęciach czujemy się bezpieczniej, lepiej przygotowani na przyjście na świat naszej córeczki :) Jeśli zastanawiacie się czy warto skorzystać z oferty CEO, to przestańcie, naprawdę warto :)

~Przyszli rodzice

Podziękowania

Podziękowania dla Pani Doroty za ciepło, pasję i oddanie w prowadzeniu zajęć szkoły rodzenia i nie tylko:)

~Paulina i Marcin

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za czas spędzony w CEO! To jest naprawdę niezapomniane miejsce i szkoła rodzenia z prawdziwego zdarzenia:)

~Magda i Jakub

Mama Solo

Chciałabym bardzo podziękować za możliwość uczęszczania do szkoły rodzenia dla samych mam. Super pomysł!

~Anna