14 MARCA 2014 ZAPRASZAMY NA AKADEMIĘ MAMA PYTA W SZCZECINIE!

Już 14. 03. 2014 AKADEMIA MAMA PYTA W SZCZECINIE!
Konferencja dla kobiet w ciąży i młodych rodziców.

CEO zaprasza na ciekawe wydarzenie!

"Będziemy rozmawiać o diecie przyszłej i karmiącej mamy, szczepieniach dzieci oraz przygotowaniach do porodu. Zaprezentujemy również pokaz wiązania nosidełek z chust i przedstawimy rolę mleka mamy w rozwoju maluszków" – mówi Małgorzata Burda-Orłowska.

Twarzą konferencji jest Paweł Zawitkowski, znany fizjoterapeuta i autor bestselerowych poradników z zakresu rozwoju dziecka „Mamo, tato, co Ty na to?”. Oprócz niego, na rodziców czekają m.in. dr Aleksandra Wesołowska, prezes Fundacji Bank Mleka Kobiecego oraz dr Katarzyna Okręglicka, dietetyk z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymaga jedynie uprzedniego zarejestrowania się na stronach Akademii MamaPyta.pl: www. mamapyta.pl/konferencje

Więcej informacji na temat warsztatów znajduje się na stronie: www.mamapyta.pl

oraz na Facebooku:

W konferencji weźmie udział doula z CEO i Stowarzyszenia Doula w Polsce - Agata Dżaman z tematem o "Przygotowaniu do porodu i porodzie rodzinnym".

Centrum Edukacji Okołoporodowej będzie obecne podczas całego wydarzenia. Podczas spotkania będzie można porozmawiać z nami, zapytać o prowadzone przez nas kursy w Szkole Rodzenia "Nowe Życie" i nie tylko, wsparcie douli przy porodzie, poznać całą ofertę CEO. Serdecznie zapraszamy!