Aktualności

powrót do aktualności

RUSZYŁA DOULA TV - bezpłatny kanał telewizyjny dla kobiet w ciąży założony przez doule!

Ruszył kanał telewizyjny w serwisie youtube.com - DOULA TV. To inicjatywa trzech doul z CEO: Doroty Frydel, Małgorzaty Szmygin i Agaty Dżaman. Doula TV ma za zadanie nieść wsparcie kobietom w ciąży oraz przybliżać rolę douli i obalać mity z pełnieniem tej roli związane.

Doula TV - to niezwykła inicjatywa, która nie tylko wreszcie wyjaśni kim jest i czym się zajmuje doula, ale również ma za zadanie nieść wsparcie kobietom w ciąży. Także tym, które nie mogą sobie pozwolić na udział w kameralnych szkołach rodzenia, charakteryzujących się indywidualnym podejściem, czy to przez względy ekonomiczne, czy miejsce zamieszkania. Takich kobiet - kobiet bojących się porodu, mających mnóstwo obaw związanych najpierw z ciążą, a później opieką nad noworodkiem czy karmieniem piersią, jest bardzo dużo - dlatego też powstała DOULA TV.

DOULA TV daleka jest od perfekcyjnego sprzętu technicznego, daleka od epatowania reklamami czy przemycaniem przekazów reklamowych - Doula TV kanał telewizyjny przekazujący szczere i pełne ciepła postawy kobiet, które zostały doulami. Przyszłe mamy będą mogły dowiedzieć się m.in. o niefarmakologicznych sposobach łagodzenia bólu, o tym jak zwalczać strach przed porodem, a także o tym, co zrobić, gdy mąż nie myśli wybierać się z rodzącą na salę porodową. 

Zapraszamy co tydzień do oglądania kolejnych odcinków!

Ważne linki:

Kanał DOULA TV

profil facebook.com/doulatv