Aktualności

powrót do aktualności

ZAPRASZAMY NA NOWE WARSZTATY DO CEO: CHOLERYK? MELANCHOLIK? FLEGMATYK CZY SANGWINIK? POZNAJ SWÓJ TEMPERAMENT!

22 LIPCA 2014 w godz. 17.00-20.00 serdecznie zapraszamy na nowe warsztaty z rozwoju osobistego:

CHOLERYK? MELANCHOLIK? FLEGMATYK CZY SANGWINIK? POZNAJ SWÓJ TEMPERAMENT!

Zapraszamy przyszłe i obecne Mamy oraz WSZYSTKICH, którzy chcą poznać swój typ temperamentu!

Nasza osobowość rzutuje na nasze zachowania, podejmowane przez nas decyzje, zawierane związki, wybór drogi zawodowej, a nawet na... generowane myśli. Czasami porównujemy się do innych i zastanawiamy czy wszystko z nami w porządku, wyliczamy rzeczy, których nam brakuje, bądź mamy do siebie pretensje za coś co zrobiłyśmy, bądź... czego nie zrobiłyśmy.Bywa też, że czujemy się niezrozumiane, tracimy przyjaciół i nie bardzo wiemy dlaczego...  Gonimy za kolejnym celem, bądź... mamy trudności w ich wyznaczeniu. Dziwi nas, że inni nie słuchają naszych rad bądź... czujemy presję rad i oczekiwań innych.

Tymczasem znajomość siebie, własnych cech to potężne narzędzie w zarządzaniu własnym życiem. Już sama świadomość kim jesteśmy, jakie są nasze zachowania, jakimi schematami podążamy, daje nam ogromną wiedzę i jest pierwszym krokiem do zmiany życia na lepsze. Stajemy się świadomi i świadome zarówno ograniczeń, które do tej pory nas powstrzymywały, jak i cech, dzięki którym mamy szansę coś zmienić.

Myślisz, że brakuje Tobie przebojowości? Ale może cechuje Ciebie wytrwałość? Zacznij wykorzystywać swoje najlepsze cechy w życiu zawodowym i rodzinnym. Dobieramy się często na zasadzie przeciwieństw, zatem po tych warsztatach inaczej spojrzysz na swojego partnera/męża czy przyjaciółkę :)

Na warsztatach:
- każda uczestniczka rozwiązuje test na określenie temperamentu oraz otrzymuje indywidualną interpretację,
- dyskutujemy o zachowaniach typowych dla danych temperamentów i sposobach radzenia sobie z nimi,
- uwypuklamy te cechy, dzięki którym możemy się rozwijać (zawodowo, w życiu prywatnym, emocjonalnie itd) i uczymy się sposobów PREZENTOWANIA SIEBIE, poprzez swoje NAJLEPSZE CECHY.

Warsztaty z elementami zagadnień z zakresu: AUTOPREZENTACJI.

WYMAGANA REZERWACJA do 20 lipca i płatność z góry. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: redakcja@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących numeru konta.

PROWADZĄCA:

Beata Mąkolska - założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. (wellnessday.eu oraz admolto.com)

Kontakt z prowadzącą:  beata@wellnessday.eu

 tel. 509 45 82 89