SZKOŁA RODZENIA "NOWE ŻYCIE" DOBRĄ SZKOŁĄ RODZENIA!

Szkoła Rodzenia "Nowe Życie" zyskała miano dobrej szkoły rodzenia na portalu www.owulacja.pl

Zapraszamy do przeczytania o nas na:

Centrum Edukacji Okołoporodowej jest pierwszym w Szczecinie nowoczesnym, prestiżowym, a zarazem kameralnym Centrum, które kompleksowo edukuje przyszłych rodziców w tematyce okołoporodowej. Przygotowujemy nie tylko do porodu, ale także proponujemy towarzyszenie w nim oraz pomagamy w okresie poporodowym. Dzięki naszej różnorodnej ofercie dajemy Państwu szeroki wachlarz możliwości wyboru. Główną formą działalności C.E.O. jest Szkoła Rodzenia "Nowe Życie".

Szkoła Rodzenia "Nowe Życie" powstała z myślą o kobietach w ciąży i ich partnerach, pragnących świadomie przygotować się do tak ważnego momentu w życiu, jakim jest poród. To kobieta w ciąży i jej nienarodzone dziecko jest w centrum naszej uwagi. Nowoczesne metody prowadzenia zajęć pozwolą na zdobycie wiedzy w sposób aktywny, przystępny, a zarazem ciekawy. Poprzez kameralność, a wręcz elitarność tego miejsca, poczujecie się naprawdę komfortowo. Prowadzenie zajęć o małej liczebności par, pozwoli na stworzenie atmosfery intymności i nawiązanie bezpośredniego kontaktu. Proponujemy też inne rodzaje spotkań, spośród których każdy będzie mógł wybrać najbardziej odpowiednie dla siebie.

Oferta Szkoły Rodzenia "Nowe Życie":

• zajęcia dla par (max. 4 pary) - 10 spotkań po 2,5-3 godziny raz w tygodniu,
  • zajęcia dla samych mam (max. 5-6 Pań) - 10 spotkań po 2,5-3 godziny raz w tygodniu,
  • zajęcia dla samych ojców (max. 5-6 Panów) - psychologiczne przygotowanie do porodu,
  • zajęcia weekendowe - 4 spotkania po 4-5 godzin w 2 weekendy,
  • zajęcia indywidualne - w siedzibie Centrum lub  domu klienta.

Oprócz Szkoły Rodzenia "Nowe Życie"  Centrum Edukacji Okołoporodowej oferuje:

• Ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie
  • Masaż niemowlęcy metodą Shantala w połączeniu z masażem szwedzkim
  • Chustonoszenie dzieci
  • Masaż chustą Rebozo
  • Akupresurę i masaż w ciąży, podczas porodu i w połogu
  • Wsparcie emocjonalne i fizyczne przy porodzie w towarzystwie wykwalifikowanej Douli
  • Porady indywidualne: położnicze i laktacyjne

C.E.O. - Centrum Edukacji Okołoporodowej Szkoła Rodzenia "Nowe Życie"
ul. Więckowskiego 1/5 (I piętro)
70 - 411 Szczecin
Telefon: 509 508 109 E-mail: info@szkolarodzenia-ceo.pl