Aktualności

powrót do aktualności

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY: JAK RADZIĆ SOBIE Z GNIEWEM I ZŁOŚCIĄ? TRUDNE EMOCJE W ŻYCIU CODZIENNYM.

30 WRZEŚNIA 2014 (wtorek) w godz. 17.00 - 20.00 zapraszamy do CEO na warsztay rozwoju osobistego: JAK RADZIĆ SOBIE Z GNIEWEM I ZŁOŚCIĄ? TRUDNE EMOCJE W ŻYCIU CODZIENNYM.

Często nie radzimy sobie z własnym gniewem czy złością – tłumimy emocje, a potem wybuchamy w najmniej oczekiwanych momentach, bądź wyrażamy je nazbyt dosadnie mając opinię krzykliwej osoby. Jak radzić sobie z własnym gniewem i złością, a także jak reagować na gniew i złość innych – o tym mówimy na warsztatach.

Na warsztatach przybliżamy także kilka technik radzenia sobie ze stresem, mówimy o złości, która może mieć wymiar pozytywny, a także o tym, dlaczego kobiety i mężczyźni nieco inaczej okazują złość. Zdiagnozujemy katalizatory złości i wyłapiemy schemat, w który zawsze wpadasz. Mówimy o złości, która przeradza się w słowną agresją, a także o złości na... samą siebie.

Uwaga! Przychodź na warsztaty tylko wtedy, jeżeli czujesz, że chcesz coś zmienić. To nie są warsztaty, na których znajdziesz wymówki na swoje zachowanie - to warsztaty, po których masz szansę zmienić swoje nawykowe zachowanie.

Dla osób które uczestniczyły w warsztatach "Jak powstrzymać negatywne myśli", jest to doskonała okazja by kontynuować wiedzę i praktykę o radzeniu sobie z trudnymi emocjami.

WYMAGANA REZERWACJA do 28 września i płatność z góry. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: redakcja@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących numeru konta.

PROWADZĄCA: 

Beata Mąkolska - założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. (wellnessday.eu oraz admolto.com)

kontakt z prowadzącą: beata@wellnessday.eu (tel. 509 45 82 89)