Aktualności

powrót do aktualności

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY: JAK BYĆ OSOBĄ ASERTYWNĄ? PRAKTYKA UCZCIWOŚCI WOBEC SIEBIE

29 października  2014 (ŚRODA) w  godz. 17.00-20.00 zapraszamy na kolejne warsztaty rozwoju osobistego do CEO!

Umiejętne wyrażanie własnych potrzeb i pragnień, to sztuka, której można, a nawet trzeba się nauczyć. Wiele osób ma problemy z jawnym wyrażeniem swojej opinii, bądź sprzeciwu, wiele osób ulega manipulacjom innych, powtarzaniu tych samych schematów, które negatywnie wpływają nie tylko na poczucie własnej wartości, ale także na relacje z innymi.

Jeżeli:

- jesteś zmęczona kłótniami w kółko o to samo

- chciałabyś aby mąż/ partner poświęcał Ci więcej uwagi

- w pracy ciągle zostajesz po godzinach / tyrasz za wszystkich, bo bierzesz za dużo na siebie

- masz problem z odmawianiem bądź proszeniem o pomoc

- kupujesz niepotrzebne rzeczy, dlatego, że sprzedawca jest dla Ciebie miły

- inni ciągle Ciebie krytykują, czym się mocno przejmujesz

- krytykujesz sama siebie

- spotykasz się z nieprzyjemnym traktowaniem i brakiem szacunku do Twojej osoby

To zapraszamy na warsztaty!

Jak otwarcie wyrażać swoje myśli? Jak asertywnie komunikować potrzeby? Jak przeciwdziałać upokorzeniu? Jak sobie radzić z krytyką? Na zajęciach pozbywamy się kolejnych ograniczeń i praktykujemy asertywną postawę. Na warsztatach docieramy także do ograniczających asertywną postawę przekonań i szukamy alternatywy.

Choć przydatność warsztatów przede wszystkim zależy od pracy własnej, uczestnicy otrzymują sporą dawkę wiedzy, praktycznych wskazówek oraz materiały przypominające "do domu". Będziemy też zwracać uwagę na postawę i mowę ciała.
Uwaga - jeżeli właśnie wymyśliłaś kilka wymówek by nie przyjść na warsztaty - to prawdopodobnie te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Nic się nie zmieni w Twoim otoczeniu, jeżeli Ty nie zmienisz swojego podejścia!

Dla osób które uczestniczyły w warsztatach "Jak powstrzymać negatywne myśli" oraz "Jak radzić sobie z gniewem i złością", jest to doskonała okazja by kontynuować wiedzę i praktykę o wyrażaniu siebie.

Ludzie asertywni są świadomi swoich mocnych i słabych stron, są pewni siebie i zadowoleni z... bycia po prostu sobą!
Serdecznie zapraszamy - zmiana myślenia zaczyna się od świadomych działań!

WYMAGANA REZERWACJA do 27 października i płatność z góry. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: redakcja@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących numeru konta.

PROWADZĄCA:

beata-makolska

Beata Mąkolska - założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. (wellnessday.eu oraz admolto.com)

 

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu

(tel. 509 45 82 89)