Aktualności

powrót do aktualności

ZAPRASZMY NA WARSZTATY: BUDOWANIE RELACJI W RODZINIE, czyli dobrze z rodziną nie tylko na zdjęciach

20 grudnia 2014 SOBOTA w godz. 10-13 zapraszamy na warsztaty rozwoju osobistego do CEO!

Jak budować relacje z rodziną? Jak rozpoznać, kto z bliskich osób ma toksyczny wpływ na nas? Czy warto walczyć o postawę asertywną w bliskich relacjach, gdy w grę wchodzą niemałe emocje i zależności? Zapraszamy na ostatnie warsztaty w 2014 roku - tuż przed Świętami właśnie po to, by uniknąć tych samych pytań, na które nie chcemy odpowiadać, tych samych tematów na które nie chcemy rozmawiać i tych samych zachowań, których mamy dość.

Na warsztatach będziemy poruszać zagadnienia dotyczące:

- rozpoznawania toksycznych relacji

- umiejętności ustalania i obrony granic

- budowania postawy asertywnej

- praktyki skutecznej komunikacji swoich potrzeb (ćwiczenia w grupie, indywidualnie i parami)

- umiejętności odpowiadania na krytykę

- umiejętności rozwiązywania konfliktów

Zbliżające się Święta to szczególny czas, który częściej spędzamy z rodziną. Czasem mamy tej rodziny po prostu.... dość. Jeżeli na myśl o wspólnej kolacji, wizytach u rodziny, odpowiadaniu na te same pytania od lat i przysłuchiwania się tym samym opowieściom robi się Tobie słabo, to.... zapraszamy na warsztaty!

Jeżeli masz dość przedświątecznej krzątaniny i chcesz spędzić 3 godziny na pożytecznych zajęciach dotyczących budowy relacji i skutecznej komunikacji - także zapraszamy na warsztaty! :)

Praktyczna wiedza, przykłady realnych problemów, indywidualne porady, ćwiczenia wzmacniające pewność siebie - to wszystko na naszych warsztatach.

ZAPRASZAMY!

Uwaga! Z okazji magicznego czasu końca roku, dla każdej uczestniczki prezent w postaci książki wydanej pod patronatem Wellnessday.eu

m.in. wśród prezentów są egzeplarze książek:

Spokój jest rozwiązaniem - Keith Park

Uzdrawiający masaż stop i dłoni - Dr Denis Lamboley

10 prostych sposobów na poczucie własnej wartości. Glenn R. Schiraldi - drugie wydanie

 

WYMAGANA REZERWACJA do 18 grudnia i płatność z góry. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: redakcja@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących numeru konta.

 

PROWADZĄCA:

beata-makolska

Beata Mąkolska - założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. (wellnessday.eu oraz admolto.com)

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu

(tel. 509 45 82 89)