Aktualności

powrót do aktualności

NOWE WARSZTATY W CEO: PRAKTYKA WDZIECZNOŚCI - WARSZTATY PEŁNE SZCZĘŚCIA

W Nowym Roku zapraszamy na nowe warsztaty rozwoju osobistego do CEO! Już w najbliższą SOBOTĘ, 17 stycznia 2015 w g. 14:00-17:00 PRAKTYKA WDZIECZNOŚCI - WARSZTATY PEŁNE SZCZĘŚCIA.

Każdy z nas szuka swojego szczęścia. Czytamy książki, artykuły, szukamy mentorów, przyjaciół, partnera, oczekujemy miłości, szacunku, życzliwości. Często jednak brakuje nam umiejętności doceniania chwili, doceniania tego co mamy, czym dysponujemy, doceniania tego, co towarzyszy nam w tej nieustającej drodze do szczęścia (a także tych, którzy nam towarzyszą). I po to są te warsztaty - aby nauczyć się doceniać TU I TERAZ, zwracać uwagę na postawę wdzięczności, umieć zauważać szczęście, dbać o szczęście i podążać za radością. :)

Na warsztatach będziemy:

- sprawdzać poziom zadowolenia z życia i uczyć się dostrzegać wyjątkowość chwili :)

- czerpać ze źródeł radości

- praktykować postawę wdzięczności za pomocą różnych ćwiczeń

- mówić o znaczeniu uważności i ćwiczyć uważność

- wzmacniać życzliwość i szacunek do... siebie

- szukać indywidualnej drogi do szczęścia i radości (ile osób, tyle sposobów na szczęście!)

Warsztaty są szczególnie polecane dla osób, które brały już udział w warsztatach "Jak powstrzymać negatywne myśli" (najbliższe warsztaty także 17 stycznia, jednak wcześniej - od godz. 10:00) i oczekiwały ich kontynuacji. Tym razem będzie o pozytywnej stronie świata, o generowaniu pozytywnych myśli za pomocą praktyki wdzięczności, technik oddechowych i uważności.

Szczególnie zapraszamy osoby, które z racji temperamentu mają natłok zmartwień i negatywnych myśli i poszukują sposobów na "zatrzymanie się", na uspokojenie emocji, iskry radości w przytłaczającej codzienności. Ze względu na planowane ćwiczenia oddechowe, prosimy o założenie wygodnych, niekrępujących ruchów (ani przepony) ubrań :)

Szczęście jest jak perły - trzeba umieć je znaleźć, zauważyć i złowić. Jeżeli i ty chcesz zostać poławiaczem pereł, to zapraszamy na warsztaty!

WYMAGANA REZERWACJA do 15 stycznia i płatność z góry. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: redakcja@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących numeru konta.

PROWADZĄCA:

beata-makolska

Beata Mąkolska - założycielka i redaktor naczelna portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego. Pomysłodawczyni akcji społecznych (np. KOBIETA SUKCESU), autorka programów wellness. Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. (wellnessday.eu oraz admolto.com)

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu (tel. 509 45 82 89)