27 MARCA 2015 - KRĄG OPOWIEŚCI PORODOWYCH W CEO!

27 marca 2015 o godz. 13.00 zapraszamy na Krąg Opowieści Porodowych do CEO!

W 2014 roku po raz pierwszy w blisko 40 Kręgach zasiadło ponad 400 kobiet. Centrum Edukacji Okołoporodowej już po raz drugi zorganizuje krąg opowieści w Szczecinie.

Projekt Krąg Opowieści Porodowych to inicjatywa ukazująca pozytywne oblicze porodu. Poród może być mocnym i pięknym przeżyciem. Może wzmocnić, rozwinąć i dać ogromną wewnętrzną siłę. Głęboko poruszyć i transformować, po nim życie może nabrać nowego wymiaru.

ORGANIZATORKI i IDEA:
Gaja – Szkoła Rodzenia w Poznaniu http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/
Vivat Poród - portal kreujący pozytywny wizerunek porodu www.vivatporod.pl
Stowarzyszenie Doula w Polsce – www.doula.org.pl

MATRONATY:

Fundacja Rodzić po Ludzku, Stowarzyszenie Dobrze Urodzeni, Wydawnictwo Mamania i portal DzieciSąWażne.

Na spotkanie zapraszamy wszystkie Kobiety – zarówno te, które o byciu Mamą dopiero myślą, te, które Matkami wkrótce zostaną, jak i te, które Mamami już są – od miesiąca, roku, 10 lat czy więcej. Przyjdźcie i opowiedzcie swoją historię! Nieważne, czy rodziłyście w domu czy w szpitalu. Nieważne, czy był to poród naturalny, czy przez cesarskie cięcie. Przyjdźcie i podzielcie się tym wspomnieniem z innymi. Pomóżcie nam Odczarować Poród!
W bezpieczeństwie Kręgu stworzymy razem przestrzeń na otwarcie się i podzielenie swoimi historiami porodowymi. Bo z każdego doświadczenia można wydobyć piękno i moc.
Spotkania maja charakter otwarty i bezpłatny, adresowane są do kobiet. Dla porządku i organizacji projektu, obowiązują wcześniejsze zapisy u Prowadzącej.

PROWADZĄCA: Dorota Frydel tel: 509508109  info@szkolarodzenia-ceo.pl