Aktualności

powrót do aktualności

19.10.2015 - ZAPRASZAMY DO CEO NA WARSZTATY: JAK SOBIE RADZIĆ Z TOKSYCZNYMI OSOBAMI?

Codzienność wymaga od nas radzenia sobie z bardzo dużą ilością bodźców z zewnątrz, nierzadko powodujących stres. Spotkania z toksycznymi osobami czasem przypominają szok terminiczny dla organizmu, a czasem truciznę, która kawałek po kawałku zżera nas od środka. Jak sobie radzić z takimi osobami?

Termin: 19 października 2015, 16:30-19:30

Nie zawsze możemy uniknąć kontaktu z osobami, które negatywnie na nas wpływają. Czasem to po prostu niemożliwe - choćby dlatego że wiążą nas silne relacje rodzinne, albo zależności ekonomiczne, finansowe, zawodowe. Choć nie wiadomo jak bardzo byśmy chcieli - nie jesteśmy w stanie zmienić kogoś. Możemy jedynie zmienić siebie, swoje oczekiwania, swój SPOSÓB REAGOWANIA i być otwartym na to, co w związku z tą zmianą zadzieje się wokół. To wymaga siły, cierpliwości, wiary w siebie i swoje możiwości. Kluczem do tego jest zaś świadomość występowania pewnych mechanizmów zachowań własnych i innych ludzi, a także poznania ich. Ta wiedza to solidne postawy w nauce radzenia sobie z toksycznymi osobami.

Na warsztatach:

- uczymy się zauważać tych mniej i bardziej toksycznych w naszym otoczeniu

- nazywamy toksyczność po imieniu (identyfikujemy obszary toksyczności - dla każdego mogą być nieco inne)

- poznajemy mechanizmy sterujące zachowaniem ludzkim

- rozpoznajemy role, w jakie przez lata nauczyliśmy się automatycznie wchodzić

- uczymy się postawy ciała pomocnej w budowaniu własnej siły

- uczymy się czerpać siłę z własnych mocnych stron

- uczymy się redukować lęk związany z kontaktem z toksycznymi osobami.

WYMAGANA REZERWACJA! Koszt: 100 zł. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: redakcja@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących numeru konta.

PROWADZĄCA:

beata-makolska

Beata Mąkolska -  Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Założycielka portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego.

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu

(tel. 509 45 82 89)