Aktualności

powrót do aktualności

23 STYCZNIA 2016 ZAPRASZAMY DO CEO NA WARSZTATY: Pozytywne wzmocnienie-na poprawę poczucia własnej wartości

Czasem każdy z nas potrzebuje pozytywnego wzmocnienia - wiatru w żagle, pozytywnych emocji, dawki sprzyjającej energii, która zmotywuje nas do działania. Serdecznie zapraszam na warsztaty, które właśnie temu służą - wzmocnieniu się, zmotwowaniu, zajrzeniu do siebie, docenieniu tego co mamy, z czym zaczynamy ten Nowy Rok.

Warsztaty mają na celu:
- dodanie Tobie pozytywnej energii,
- umożliwienie Ci uwierzenia we własne możliwości,
- poprawę poczucia własnej wartości,
- ułatwienie Ci zmiany perspektywy na taką, dzięki której ruszysz do przodu, zrobisz następny krok, będziesz miała więcej odwagi, siły, asertywności i tego, co w Nowym Roku jest Ci potrzebne!

To warsztaty także kreatywne, wymagające wyjścia z własnej strefy komfortu - tym razem nie siedzimy w fotelach odgrodzone notatkami, a schodzimy na podłogę, na koc, na materac, będziemy rysować, dyskutować, zmieniać perspektywę. Jak zawsze w przyjaznej atmosferze, ale z uwagi na twórczą formę proszę o luźny, wygodny strój. Popracujemy także z oddechem, z wizualizacjami, z relaksującą muzyką.

Bardzo proszę nie planuj ważnych, stresujących spotkań czy wydarzeń na popołudnie tego dnia - ważne, aby to co robimy na warsztatach koncentrowało Twój umysł, abyś mogła w pełni skupić się na tym co robimy!

Otwórz umysł, zakwestionuj swoje przekonania i przyjdź na warsztaty!

Ponieważ zależy mi, aby warsztaty były swego rodzaju mocnym uderzeniem (w pozytywnym sensie!) dla każdej Pani - warsztaty są "podwójnie" kameralne - TYLKO 5 miejsc!

Termin: 23 stycznia 2016 SOBOTA, 11:00-14:00, rezerwacje: redakcja@wellnessday.eu
Czas trwania: 3h
Cena: 100 zł
Miejsce: Centrum Edukacji Okołoporodowej  - ul. Więckowskiego 1/5 (I piętro), Szczecin

WYMAGANA REZERWACJA do 20 stycznia i płatność z góry. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: redakcja@wellnessday.eu w celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących numeru konta.

PROWADZĄCA:

beata-makolska

Beata Mąkolska -  Trenerka rozwoju osobistego, prowadzi szkolenia i warsztaty m.in z zakresu pracy z negatywnymi przekonaniami, zmian w stronę wellness, autoprezentacji i kreowania wizerunku. Założycielka portalu Wellnessday.eu. Autorka wielu artykułów na temat zdrowego stylu życia, emocji, wellness i rozwoju osobistego.

Treningi indywidualne (asertywności, radzenia sobie z negatywnymi myślami, pewności siebie): rozwoj-osobisty.info

kontakt z prowadzącą:

beata@wellnessday.eu

(tel. 509 45 82 89)