1 kwietnia 2016 - KRĄG OPOWIEŚCI PORODOWYCH W CEO

Serdecznie zapraszamy na Krąg Opowieści Porodowych do CEO!

Już po raz kolejny w CEO spotkamy się w Kręgu Opowieści Porodowych.
Spotkanie odbędzie się w piatek 1 kwietnia 2016 o godz. 13.30.

W 2014 roku po raz pierwszy w blisko 40 Kręgach zasiadło ponad 400 kobiet. Rok później było ich ponad 500. Projekt Krąg Opowieści Porodowych to inicjatywa ukazująca pozytywne oblicze porodu.
Poród może być mocnym i pięknym przeżyciem. Może wzmocnić, rozwinąć i dać ogromną wewnętrzną siłę. Głęboko poruszyć i transformować, po nim życie może nabrać nowego wymiaru.

ORGANIZATORKI i IDEA:

Matecznik – miejsce twórczego rozwoju Rodziny www.matecznik-poznan.pl

Vivat Poród - portal kreujący pozytywny wizerunek porodu www.vivatporod.pl

Stowarzyszenie Doula w Polsce – www.doula.org.pl

MATRONATY:
Fundacja Rodzić po Ludzku,
Stowarzyszenie Dobrze Urodzeni,
Wydawnictwo Mamania
portal dziecisawazne.pl

Na spotkanie zapraszamy wszystkie Kobiety – zarówno te, które o byciu Mamą dopiero myślą, te, które Matkami wkrótce zostaną, jak i te, które Mamami już są – od miesiąca, roku, 10 lat czy więcej. Przyjdźcie i opowiedzcie swoją historię! Nieważne, czy rodziłyście w domu czy w szpitalu. Nieważne, czy był to poród naturalny, czy przez cesarskie cięcie. Przyjdźcie i podzielcie się tym wspomnieniem z innymi.
Pomóżcie nam Odczarować Poród!
W bezpieczeństwie Kręgu stworzymy razem przestrzeń na otwarcie się i podzielenie swoimi historiami porodowymi. Bo z każdego doświadczenia można wydobyć piękno i moc.

Spotkania maja charakter otwarty i BEZPŁATNY, adresowane są do kobiet. Dla porządku i organizacji projektu, obowiązują wcześniejsze zapisy u Prowadzącej.

INFORMACJA I ZAPISY: Dorota Frydel tel.509508109 lub mailowo: info@szkolarodzenia-ceo.pl

PROWADZĄCA: Dorota Frydel - Doula, Instruktorka Aktywnej Szkoły Rodzenia i Masażu Dziecięcego, założycielka CEO. Na co dzień spełniona Żona i Mama dwójki dzieci. Wierzy, że pozytywny poród leży w mocy każdej kobiety i tak naprawdę zaczyna się w głowie. Z wielkim sercem i pasją wspiera kobiety i ich partnerów w okresie okołoporodowym, prowadząc kameralną Szkołę Rodzenia "Nowe Życie" oraz indywidualne spotkania i warsztaty przed i po-porodowe, a także ćwiczenia fizyczne oraz relaksacyjne dla kobiet w ciąży i po porodzie. Z wrodzoną empatią towarzyszy w porodach, a potem wspiera rodziców we wczesnym okresie rodzicielstwa.

Krąg Opowieści Porodowych odbędzie się w Tygodniu Douli, trwającym 29.03-4.04.2016, szczegółowy HARMONOGRAM BEZPŁATNYCH ZAJĘĆ: