25 MAJA 2017 ZAPRASZAMY DO CEO NA DZIEŃ MAMY!

W CEO świętujemy Dzień Mamy podczas Tygodnia Karmienia Piersią. Z tej okazji 25 maja zapraszamy wszystkie obecne i przyszłe mamy na BEZPŁATNE spotkania i zajęcia do Centrum Edukacji Okołoporodowej - Szkoła Rodzenia Nowe Życie, ul. WIęckowskiego 1/5, Szczecin.

HARMONOGRAM DNIA MAMY - CZWARTEK 25 MAJA 2017

g. 11.00 -13.00 - MLEKOTEKA -  to inicjatywa promująca karmienie mlekiem kobiecym.

Kwestia karmienia noworodków, niemowląt i dzieci budzi wiele emocji. Niezależnie od przekonań wiadomym jest, że mleko mamy jest najlepszym pokarmem, jaki może dostać dziecko. Jednakże nie zawsze kobiety mają wystarczającą wiedzę i odpowiednie wsparcie by mogło się to udać. Celem tej akcji jest zwiększenie świadomości i wiedzy na temat wartości mleka kobiecego, promocja karmienia piersią, pokazanie, że karmienie naturalne to nie tylko jedzenie, rozwianie mitów i wątpliwości oraz integracja środowiska wspierającego karmienie piersią. Przyjdźcie i podzielcie się swoimi historiami i wspomnieniami. Powiedzcie czym jest dla Was karmienie piersią!
Zapraszamy mamy karmiące wraz z Maluszkami oraz kobiety w ciąży i te, które dopiero planują macierzyństwo. Spotkanie z udziałem naszej ekspertki, certyfikowanej doradczyni laktacyjnej i douli Małgorzaty Szmygin.

g. 13.15-14.40 -  Zrób sobie przerwę – Warsztaty zdrowego egoizmu

Dom, dzieci, praca, obowiązki, obowiązki i... obowiązki. Kobiety są przyzwyczajone do wykonywania wielu zadań naraz, co stresująco wpływa na organizm. Jeżeli już znajdziemy moment przerwy.... no właśnie. Czas zadbać o siebie. O duszę, o emocje, o umysł. Zapraszamy przyszłe i obecne mamy na spotkanie z różnymi metodami relaksacyjnymi, które można stosować w domowym zaciszu. Proste techniki poprawiania nastroju jakie można wykorzystać na co dzień przedstawi Beata Mąkolska, trenerka rozwoju osobistego (rozwoj-osobisty.info), założycielka Wellnessday.eu.

g.15.00-16.30 - Fit Mama – ćwiczenia fizyczne i relaksacyjne dla kobiet w ciąży.

Zapraszamy przyszłe mamy od drugiego trymestru ciąży na ćwiczenia utrzymujące przyszłą mamę w dobrej kondycji fizycznej i przygotowujące ciało do porodu.
Prosimy o zabranie stroju do ćwiczeń.
Zajęcia poprowadzi Dorota Frydel – instruktorka fitness z przygotowaniem do ćwiczeń dla kobiet w ciąży, doula, Instruktorka Aktywnej Szkoły Rodzenia, założycielka CEO

W celu zapisania się na wybrane zajęcia prosimy o kontakt telefoniczny: Dorota Frydel tel: 509508109 lub mailowy info@szkolarodzenia-ceo.pl