DOROTA FRYDEL - Ekspert Wellnessday.eu

Dorota Frydel dołączyła do grona ekspertów na portalu wellnessday.eu, więcej na:

Ekspert Wellnessday.eu: Dorota Frydel

Dorota Frydel - pedagog, edukator okołoporodowy, Instruktorka Szkoły   Rodzenia, Doula, Instruktorka Masażu Dziecięcego oraz Instruktorka   Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness. Właścicielka i założycielka   Centrum Edukacji Okołoporodowej w Szczecinie oraz Szkoły Rodzenia  "Nowe  Życie".

Szkoła Rodzenia "Nowe Życie" powstała z myślą o kobietach w ciąży i ich partnerach, pragnących świadomie i aktywnie przygotować się porodu oraz do wczesnego rodzicielstwa. Oprócz zajęć dla par, prowadzone są zajęcia dla samych przyszłych mam, psychologiczne przygotowanie do porodu dla ojców, zajęcia weekendowe, a także indywidualne przygotowanie do porodu. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów w kameralnych grupach, co zapewnia komfort i pełną wsparcia atmosferę. W ramach Centrum Edukacji Okołoporodowej prowadzone są także ćwiczenia w ciąży oraz po porodzie, kursy chustonoszenia , masażu niemowlęcego, pierwszej pomocy małemu dziecku, masażu chustą Rebozo oraz akupresury.

CEO zapewnia także możliwość uzyskania porad indywidualnych (położniczych, laktacyjnych i dietetycznych), jak również możliwość wspierającego towarzyszenia douli przy porodzie.

www.szkolarodzenia-ceo.pl

Artykuły i komentarze eksperta na Wellnessday.eu:

- Porady douli: wsparcie emocjonalne ciężarnej

- "To co z siebie damy, zaowocuje w przyszłości" - Dorota Frydel, właścicielka Szkoły Rodzenia Nowe Życie. Kobieta Sukcesu II.